Top 5 linii lotniczych na świecie

Top 5 linii lotniczych na świecie | AirLex.eu - odszkodowania lotnicze

Najlepsza 5. linii lotniczych na świecie według rankingu Skaytrax:

Top 5. Cathay Pacific Airways
ss
Komfort, jakość obsługi rozrywki na pokładzie i duża częstotliwość lotów – właśnie dzięki tym atutom Cathay Pacific Airways uzyskali 5. miejsce w rankingu Skaytrax.

Top 4. Emirates

Linie lotnicze ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich w rankingu Skaytrax zasłynęły z rozrywki. Na pokładzie Airbusów A380 i Boeingów 777-300ER, możemy cieszyć się długą listą filmów na życzenie, telewizją na żywo oraz transmisjami najważniejszych imprez sportowych.

Emirates jest głównym sponsorem drużyn piłkarskich takich jak: Real Madryt czy Arsenal Londyn.

Top 3. All Nippon Airways

Japońskie linie lotnicze zostały wyróżnione ze względu na czystość pokładu, obsługę i bezpieczeństwo.

All Nippon Airways to największy przewoźnik kraju kwitnącej wiśni a także posiadacz największej floty samolotów Boeingów 787 Dreamliner.

Top 2. Singapore Airlines

Singapurskie linie lotnicze zostały wyróżnione ze względu na personel i wyposażenie multimedialne. Obsługa Singapore Airlines jest specjalnie przeszkolona by okazywać swoim pasażerom szczególną troskę i szacunek. Załoga z uśmiechem na ustach pokaże Wam jak obsługuje się wszystkie dostępne gadżety na pokładzie samolotu.

TOP 1. Qatar Airways

Linie lotnicze z doliny Dohy wyróżnione zostały dzięki posiadaniu wygodnych foteli oraz szerokiej gamie rozrywek znajdujących się na pokładzie, które zapewnią relaks nawet najbardziej wymagającym podróżnikom.

Od 2017 roku Qatar Airways oferuje najdłuższy połączenie lotnicze na świecie. Lot z Dohy do Auckland trwa około 17 godzin i 30minut – w tyle samolot Boeing 777-200LR pokona 14,55 tys. km.

W Polsce samoloty linii lotniczych Qatar Airways możemy spotkać m.in. na lotniskach w: Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Źródło: http://businessinsider.com.pl/