Loty cieszą się stale niesłabnącą popularnością. To świetny sposób, by w szybki i dość komfortowy sposób przemieszczać się na nawet bardzo znaczne odległości. Niestety każdego dnia dochodzi do licznych opóźnień w lotach. Pasażerowi, którzy zostali pokrzywdzeni mają prawo do odszkodowania za opóźniony lot. W celu otrzymania należnych środków pieniężnych poszkodowani zobowiązani są do złożenia reklamacji. To od jej rzetelności zależeć będzie, czy otrzymamy należne odszkodowanie za opóźniony lot lub odwołany lot. Wielu poszkodowanych interesuje wzór wniosku o odszkodowanie za opóźniony lot. Oparcie swoich roszczeń o wzór pisma znaleziony w internecie może skutkować odmową wypłaty świadczeń.

Profesjonalny wniosek o odszkodowanie za opóźniony lot to gwarancja uzyskania rekompensaty!

AirLex to firma wyspecjalizowana w dochodzeniu odszkodowania za opóźniony lot. Nieustannie pomagamy pasażerom linii lotniczych na całym świecie. Profesjonalna reklamacja przygotowana przez nasz zespół specjalistów i prawników pozwala uzyskać należne środki pieniężne. Jak rozpocząć współpracę z AirLex?

  • Wypełnij formularz widniejący na naszej stronie głównej
  • Ocenimy bezpłatnie i niezobowiązująco szanse na uzyskanie odszkodowania za opóźniony lot
  • Przedstawimy Ci umowę wraz z pełnomocnictwem
  • Po otrzymaniu podpisanych dokumentów przygotujemy skuteczny wniosek o odszkodowanie za opóźniony lot

Jesteśmy bardzo skuteczni, dlatego każda reklamacja za opóźnienie lotu jest rozliczana w systemie prowizyjnym. Co to oznacza? Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a rozliczamy się tylko za efekt pobierając wcześniej ustaloną prowizję z uzyskanego dla Ciebie odszkodowania za opóźniony lot. Z nami nic nie ryzykujesz, a jedynie zyskujesz! Żaden wzór pisma znaleziony w internecie nie będzie tak skuteczny, jak AirLex. Przekonaj się sam.