Odwołane lub opóźnione loty zdarzają się niezwykle często. Przyczyn tego typu zdarzeń znajdziemy wiele m. in. problemy techniczne, a także braki w załodze. Poszkodowani pasażerowie mają prawo złożyć reklamacje lotu. Niestety skomplikowanie regulaminów i procedur sprawia, że podjęcie właściwych działań nie jest zadaniem łatwym. Ponadto wielu pasażerów samodzielnie znajdując przypadkowy wzór pisma w internecie może pogorszyć swoją sytuację. Brak profesjonalizmu i rzetelności skutkować może nawet odmową wypłaty roszczeń. Reklamacja do linii lotniczych wymaga posiadania wiedzy prawnej i rozbudowanych umiejętności negocjacyjnych. AirLex posiada wieloletnie doświadczenia w pomocy poszkodowanym podróżnym. Każda przygotowana przez nas reklamacja za opóźnionych lot lub odwołany lot skutkuje wypłatą odszkodowania.

Skuteczna reklamacja lotu to szansa na odszkodowanie dla poszkodowanego pasażera

Każda reklamacja lotu przygotowywana jest przez doświadczonych specjalistów, którzy potrafią skutecznie reprezentować interes poszkodowanych. Nawiązując współpracę z nami masz pewność uzyskania odszkodowania! Tego nie zapewni Ci żaden wzór pisma znaleziony w internecie. Możemy Ci pomóc złożyć skuteczną reklamacje do wszystkich linii lotniczych m. in. Wizzair, Ryanair, LOT i wielu innych. Opóźniony lub odwołany lot to podstawa do wypłaty odszkodowania. Nawiąż współpracę z AirLex i uzyskaj należne pieniądze już teraz. Jak złożyć reklamacje z udziałem naszej firmy?

  • Wypełnij formularz widniejący na naszej stronie głównej
  • Nasi specjaliści bezpłatnie ocenią szanse na uzyskanie odszkodowania
  • Przygotują dla Ciebie umowę i pełnomocnictwo
  • Po odesłaniu skanem lub pocztą tradycyjną dokumentów niezwłocznie złożymy w Twoim imieniu reklamacje lotu

Jesteśmy skutecznie i nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Z Klientami rozliczamy się na podstawie systemu prowizyjnego. Tylko po skutecznym zakończeniu sprawy pobierzemy 25% brutto wysokości odszkodowania. Opóźniony lub odwołany lot to podstawa do dochodzenia rekompensaty, którą warto wykorzystać. Profesjonalna reklamacja lotu złożona przez AirLex to pewność otrzymania godnej rekompensaty.