Z lotami czarterowymi spotykamy się niezwykle często m. in. w ramach wycieczek organizowanych przez biura podróży. Przyczyn opóźnionych lotów czarterowych jest bardzo wiele, choćby problemy techniczne, czy brak załogi. Należy podkreślić, że pasażerowie nie muszą przystawać na takie traktowanie linii lotniczych. Zgodnie z literą prawa należy im się odszkodowanie za opóźniony lot, gdy czas oczekiwania trwał przynajmniej 3 godziny. Pasażerowie lotów czarterowych bardzo często nie mają świadomości o swoich prawach. Warto zaznaczyć, że opóźnienie lotu czarterowego jest podstawą do dochodzenia świadczeń rekompensujących. Niestety, również zawiłość i czasochłonność procedury skutecznie zniechęca poszkodowanych do starania się o odszkodowanie za opóźniony lot czarterowy. AirLex wychodząc naprzeciw tym potrzebom skutecznie dochodzi rekompensat za opóźniony lot czarterowy. Zaufało nam już tysiące podróżujących!

Odszkodowanie za opóźniony lot czarterowy jest w zasięgu Twojej dłoni!

Nie musisz tracić czasu i nerwów na spory z biurem podróży lub przewoźnikiem. Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w branży odszkodowań lotniczych. Nasi specjaliści zawalczą dla Ciebie o odszkodowanie od biura podróży za opóźniony lot. Jak nawiązać współpracę z AirLex?

  • Wypełnij formularz widniejący na naszej stronie głównej
  • Nasi specjaliście bezpłatnie i niezobowiązująco ocenią możliwości odszkodowawcze w Twojej sprawie
  • Otrzymasz umowę wraz z pełnomocnictwem
  • Po podpisaniu i odesłaniu skanem lub pocztą tradycyjną niezwłocznie przystąpimy do uzyskiwania odszkodowania

Dlaczego warto współpracować z AirLex?

Jesteśmy bardzo skuteczni, dlatego nawiązując z nami współpracę nie ponosisz żadnych opłat wstępnych. AirLex pobiera tylko prowizję w wysokości 25% brutto wartości uzyskanego odszkodowania. System rozliczeń w oparciu o prowizję jest naszym motorem napędowym, by jak najszybciej i korzystniej rozwiązać Twoją sprawę. Nasz profesjonalizm sprawia, że biuro podróży lub przewoźnik wypłacą należne Ci odszkodowanie za opóźniony lot czarterowy. Pomożemy Ci uzyskać środki pieniężne od każdego biura podróży i przewoźnika m. in. Itaka, Small Planet, Enter Air i wielu innych.