Każdego dnia dochodzi do wielu opóźnień w ruchu lotniczym, które potrafią pokrzyżować plany pasażerów. Zgodnie z literą prawa każdy poszkodowany podróżny ma prawo do dochodzenia odszkodowania za opóźniony lot. Niestety, nadal niewiele osób decyduje się na skorzystanie z tej możliwości. Nie warto odbierać sobie szansy na uzyskanie należnej rekompensaty pieniężnej. Nawiązanie współpracy z doświadczoną firmą specjalizującą się w branży odszkodowań lotniczych to gwarancja sukcesu. AirLex skutecznie od wielu lat walczy o godne odszkodowanie za opóźniony lot dla swoich Klientów.

Kto może uzyskać odszkodowanie za opóźnienie samolotu?

Rekompensata za opóźniony lot jest należna każdemu pasażerowi, jeśli zwłoka sięga powyżej 3 godzin. Odszkodowanie za opóźnienie samolotu jest należna, gdy zwłoka nie jest podyktowana nadzwyczajną i niezależną od przewoźnika sytuacją (zagrożenie terrorystyczne, strajk pracowników lotniska, zakaz lotów, fatalne warunki atmosferyczne).

Terminy przedawnienia odszkodowania za opóźniony lot

Każdy pasażer musi mieć świadomość, że o odszkodowanie za opóźnienie lotu może wystąpić w ciągu kilku lat od dnia, gdy nastąpiła wadliwa realizacja usługi przez linie lotnicze (od 1 roku do 10 lat w zależności od ustawodawstwa danego kraju). Należy podkreślić, że w przypadku zdarzenia w Polsce jest to okres zaledwie 1 roku! Nie warto zwlekać z dochodzeniem roszczeń. Im szybciej poszkodowany pasażer nawiąże współpracę z AirLEx, tym prędzej należne środki pieniężne wpłyną na jego konto.

Jak nawiązać współpracę z AirLex?

Nawiązanie współpracy z AirLex jest bardzo proste. Oto jak w trzech krokach możesz zlecić nam dochodzenia odszkodowania za opóźniony lot:

  • Krok 1. Wypełnij formularz dostępny na naszej stronie internetowej.
  • Krok 2. Po zweryfikowaniu sprawy nasi specjaliści przygotują umowę i pełnomocnictwo. Następnie skontaktują się z Tobą
  • Krok 3. Podpisane pełnomocnictwo i umowę odsyłasz do nas mailem lub pocztą. Rozpoczynamy profesjonalną likwidację szkody

Ile wynosi wynagrodzenie AirLex?

Jesteśmy skuteczni, dlatego wynagrodzenie pobieramy w formie prowizji dopiero po skutecznym uzyskaniu zwrotu za opóźniony lot. Nasza prowizja wynosi 25% brutto wartości odszkodowania. Decydując się na współpracę z nami nie ponosisz żadnego ryzyka! W przypadku ewentualnego niepowodzenia nie pokrywasz żadnych kosztów! Uzyskamy odszkodowanie od linii lotniczych za opóźniony lot bez żadnego ryzyka!

Rekompensata za opóźniony lot – od jakich linii lotniczych?

AirLex z powodzeniem uzyskuje zwrot za opóźniony lot od linii lotniczych na całym świecie m. in. Enter Air, Lufthansa, Wizzair, Ryanair. Z nami uzyskasz skutecznie i profesjonalnie odszkodowanie! Skontaktuj się z nami już teraz. Nasi specjaliści przedstawią możliwości, jakie widzimy w Twojej sprawie.