Odwołany lot to zmora dla podróżnych, która potrafi solidnie zniweczyć wszystkie powzięte plany. Niestety do tego typu sytuacji dochodzi dość często, dlatego prawo rozciąga nad poszkodowanymi podróżnymi „parasol ochronny” w postaci możliwości dochodzenia odszkodowania za odwołany lot. Przewoźnik ma obowiązek poinformować pasażerów o odwołanym locie najpóźniej na dwa tygodnie przed wylotem. Jest lot zostanie odwołany bez zachowania tego terminu poszkodowani mogą uzyskać rekompensatę. AirLex skutecznie uzyskuje odszkodowanie za odwołany lot dla Klientów z całej Polski. Zwrot pieniędzy od linii lotniczej to zbyt mało, zawalcz z nami o godne odszkodowanie za odwołany lot!

Rekompensata za odwołany lot jest Ci należna! Uzyskamy ją dla Ciebie!

AirLex to zespół specjalistów i prawników z wieloletnim doświadczeniem w branży odszkodowawczej. Uzyskujemy odszkodowanie za odwołany lot skutecznie. Jak zlecić nam dochodzenie rekompensaty?

  • Wypełnij formularz – na stronie głównej widnieje formularz kontaktowy za pośrednictwem, którego możesz zgłosić chęć dochodzenia odszkodowania za odwołany lot z naszą pomocą.
  • Skutecznie uzyskamy odszkodowanie – po fachowej ocenie możliwości odszkodowawczych będziemy prowadzić w Twoim imieniu proces likwidacji szkody. Nie musisz tracić czasu na papierkową robotę, gdyż AirLex wyręcza Cię we wszystkim.
  • Otrzymujesz należne odszkodowanie za odwołany lot – jesteśmy skuteczni, dlatego rozliczamy się z Klientami tylko prowizyjnie. Po skutecznym uzyskaniu odszkodowania pobieramy jedynie 25% prowizji, a reszta środków wędruje do Twojego portfela. Jeśli nie uzyskamy odszkodowania nie ponosisz żadnych kosztów! Na współpracy z nami możesz jedynie zyskać!

Lufthansa, Ryanair, Wizzair … nieistotne jakimi liniami lotniczymi podróżowałeś! Uzyskujemy odszkodowania za odwołany lot od linii lotniczych na całym świcie. Zwrot za odwołany lot to za mało, dodatkowa rekompensata jest Ci należna! Skontaktuj się z nami, a powiemy o jakie środki pieniężne możemy dla Ciebie zawalczyć. AirLex to pewność uzyskania odszkodowania za odwołany lot!