Nieudane wakacje to podstawa do dochodzenia odszkodowania. Niestety każdego roku wielu turystów skarży się na niezgodność oferty przedstawionej przez biuro podróży z sytuacją zastaną w kurorcie. Brak plaży, nieświeże jedzenie, zaniedbany hotel to tylko nieliczne sytuacje z jakimi muszą borykać się turyści. Nieudane wakacje powinny spotkać się zawsze z solidną rekompensatą ze strony biura podróży. Odszkodowanie za zmarnowany urlop jest na to sposobem. AirLex skutecznie dochodzi świadczeń odszkodowawczych dla poszkodowanych turystów. Z naszą pomocą możesz uzyskać należne odszkodowanie za nieudany urlop bez żadnych problemów!

Uzyskamy dla Ciebie godne odszkodowanie za zmarnowany urlop!

Poszkodowany ma prawo do złożenia reklamacji do biura podróży maksymalnie w ciągu 30 dni od daty zakończenia wakacji. Nie należy zwlekać z dochodzeniem roszczeń, gdyż może to doprowadzić do odmowy wypłaty świadczeń! Nie wiesz, jak uzyskać należną rekompensatę? Nie trać nerwów na samodzielną likwidację szkody. AirLex uzyska w Twoim imieniu odszkodowanie od biura podróży. Nawiąż z nami współpracę już teraz.

  • Wypełnij formularz – wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie głównej AirLex, a nasi prawnicy otrzymają do analizy Twoją sprawę.
  • Kompleksowa analiza sprawy – przed przyjęciem sprawy zawsze dokonujemy bezpłatnej i niezobowiązującej analizy. Nakreślimy możliwości odszkodowawcze, jakie widzimy w Twojej sprawie.
  • Podpisanie umowy – po zawarciu z nami umowy niezwłocznie przystąpimy do dochodzenia należnego odszkodowania.
  • Odszkodowanie za nieudane wakacje – po pomyślnej likwidacji szkody środki pieniężne wpłyną na Twoje konto.

AirLex rozlicza się z Klientami na zasadzie sukcesu. To oznacza, że prowizję w wysokości 25% pobieramy dopiero po skutecznym uzyskaniu odszkodowania za zmarnowany urlop. Jeśli nie wywalczymy dla Ciebie odszkodowania nie poniesiesz żadnych kosztów! Nie zwlekaj z podjęciem decyzji o dochodzeniu odszkodowania. Jeśli Twój urlop nie odbył się z powodu bankructwa biura podróży lub rzeczywistość zastana na miejscu znacząco odbiega od oferty, którą Ci przedstawiono, masz szansę na odszkodowanie za nieudane wakacje! Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź, o jakie odszkodowanie zawalczymy dla Ciebie.