Zgubiony bagaż to prawdziwy problem dla osób podróżujących samolotami. Utrata wszystkich rzeczy potrafi zepsuć wakacje, podróż służbową, czy wizytę u rodziny. Nie da się ukryć, że ponowny zakup ubrań, kosmetyków i innych wartościowych przedmiotów stanowi spory wydatek i zabiera mnóstwo czasu. Każdy poszkodowany pasażer musi wiedzieć, że linie lotnicze ponoszą odpowiedzialność za zagubiony bagaż podczas transportu. AirLex pomoże Ci uzyskać należną rekompensatę za zgubiony bagaż szybko i skutecznie. Nie musisz tracić nerwów i czasu na samodzielną likwidację szkody. Nasi specjaliści i prawnicy wyręczą Cię w większości czynności prawnych.

Odszkodowanie za zgubiony bagaż to szansą na godną rekompensatę!

Niestety zagubiony bagaż na lotnisku nie należy do sytuacji nadzwyczajnych. Obecnie linie lotnicze i lotniska stosują wiele zabezpieczeń, by móc monitorować położenie bagaży podróżnych, a mimo to każdego roku ginie wiele walizek na całym świecie. Godna rekompensata za zgubiony bagaż jest należna każdemu poszkodowanemu pasażerowi. Powierz sprawę AirLex i uzyskaj należne pieniądze:

  • wypełnij formularz widniejący na naszej stronie głównej
  • przeanalizujemy Twoją sprawę bezpłatnie i niezobowiązująco
  • wystąpimy o odszkodowanie za zgubiony bagaż w Twoim imieniu
  • uzyskane środki pieniężne powędrują na Twoje konto

Jesteśmy bardzo skuteczni, dlatego nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Rozliczamy się z Klientami jedynie za efekt! Po skutecznym uzyskaniu odszkodowania pobieramy 25% prowizji! Rekompensata za zgubiony bagaż jest Ci należna. Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie od linii lotniczych na całym świecie m. in. Lufthansa, Ryanair, Wizzair. Nie trać nerwów na samodzielną likwidację szkody. AirLex zawalczy dla Ciebie skutecznie o odszkodowanie za zgubiony bagaż. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy możliwości odszkodowawcze w Twojej sprawie.